Meriç Hukuk Bürosu

Meriç Hukuk Bürosu 1990 yılında Av. Ender Meriç tarafından kurulmuş ve bu tarihten beri faaliyetlerine Aksaray'da devam etmektedir. Geniş bir yelpazede faaliyet gösteren kurumsal ve bireysel anlamda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren büromuz; her biri kendi alanında uzmanlaşmış 3 avukat ile 1 stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekillerine geniş bir yelpazede avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda UYAB’TA yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişiler temsil edilmekte ve müvekkillere hedefleri ve talepleri doğrultusunda hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Büromuz tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile motivasyonu yüksek, azimli genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca büromuz çok sayıda stajyer avukata birikimlerini aktarma görevini yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

AYAB tüm kadrosu ve diğer personeliyle mümkün olan en iyi hukuk hizmetini vermek ve gerçek hayata uygun çözümler üretmek için istekli ve hazırdır. AYAB bireysel ve kurumsal nitelikteki her türlü müvekkil ihtiyacına cevap vermeyi vizyon; müvekkillerine, beklentilerini daha da öteye taşıyacak nitelikte geniş ve kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermeyi de misyon edinmiştir.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sitemizde “avukatlar, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir.

Link 0

Açıklama 0

Link 1

Açıklama 1

Link 2

Açıklama 2

Link 3

Açıklama 3

1 2 3 4